Augalai

Augalai

„Žalioji aikštelė“ – augalų ir kraštovaizdžio tvarkymo medžiagų pardavimo aikštelė.
Galime pasiūlyti Jums didelį pasirinkimą lauko augalų: spygliuočių, lapuočių medžių, krūmų, formuotų medžių, vaiskrūmių, daugiamečių ir vienmečių gėlių.
Augalai tiekiami iš mūsų Bruzdeilyno medelyno ir žinomų, patikimų augintojų (LT ir PL), užauginti ir tinkantys Lietuvos klimatinei zonai.
Dalis augalų peržiemoja aikštelėje ir medelyne. Todėl siūlome patikimą produktą.
Aikštelės specialistai suteiks reikalingas konsultacijas.
Pirkėjas neradęs medelyne ar aikštelėje reikiamo augalo, gali užsisakyti – surandame ir parvežame iš Lietuvos ar Lenkijos augintojų.

2018m. PAVASARIO  VAISMEDŽIŲ IR VAISKRŪMIŲ SODINUKU

ASORTIMENTAS

Užsakymus priimame jau dabar – rašykite ar skambinkite +370 616 88775

OBELYS

Koloninės obelys

Vasarinės obelys

Rudeninės obelys

Žieminės obelys

Rojaus obelys

KRIAUŠĖS

Vasarinės kriaušės

Rudeninės kriaušės

Žieminės kriaušės

SLYVOS

 

VYŠNIOS

 

 

 

TREŠNĖS

ABRIKOSAI

PERSIKAI

SAUSMEDŽIAI

 

ŠILAUOGĖS

     

SERBENTAI

VAISKRŪMIAI

KITI VAISMEDŽIAI

 

ŠERMUKŠNIAI

  

Gražus šermukšnis baltų žiedų kepurėmis, gražus ir skaisčių vaisių kekėmis, puošnūs jų lapai vasarą, o dar puošnesni rudenį, kai gelsti, rausti pradeda. Nuo seno šermukšnis laikomas laimės vaisingumo, gerovės ir sėkmės simboliu. Šermukšniai turi ir magijos galių, saugo nuo blogio bei nepageidaujamos įtakos, suteikia ramybę namams ir saugo nuo piktų akių.

Maistingos, vitaminų turinčios šermukšnių uogos – efektyvi liaudiška gydomoji priemonė nuo daugybės ligų. Vitamino C, E, B2, K, P ir PP, cinko, magnio, geležies, jodo, kalio, eterinio aliejaus turinčiomis gėrybėmis siūloma gydyti įvairiausius negalavimus. Šermukšniai valgomi tiek švieži, tiek  šaldyti ar džiovinti…

Vejos, gėlynų, alpinariumų, rožynų įrengimas, dekoratyvių augalų ir vaismedžių sodinimas, formavimas. Laistymo sistemų, drenažo įrengimas. Vandens telkinių įrengimas. Šlaitų formavimas, tvirtinimas ir želdinimas.

Augalai

Lapuočiai ir spygliočiai, formuoti augalai, krūmai, daugiametės ir vienmetės gėlės,vaismedžiai, augalų priežiūros priemonės...

Vejos, gėlynų, alpinariumų, rožynų įrengimas, dekoratyvių augalų ir vaismedžių sodinimas, formavimas. Laistymo sistemų, drenažo įrengimas. Vandens telkinių įrengimas. Šlaitų formavimas, tvirtinimas ir želdinimas.

Paslaugos

Aplinkos tvarkymo medžiagos, gėlynų, vejų, alpinariumų įrengimas, dekoratyvių augalų, vaismedžių sodinimas, formavimas, želdinių priežiūra, drenažo, laistymo sistemų, vandens telkinių įrengimas, šlaitų formavimas, tvirtinimas ir želdinimas, grindiniai iš natūralaus akmens ir trinkelių, terasos...

Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?

Mus rasite adresu: Liepų g. 66, Klaipėda, Lietuva